Modlimy się w intencji rodzin:
18.03.2024 poniedziałek Smołka Jolanta oraz Beata Popielec
19.03.2024 wtorek Gużda Czesław i Bronisława
20.03.2024 środa Konieczny Elżbieta
21.03.2024 czwartek Konopka Marek i Jolanta s. Michał
22.03.2024 piątek Pinior Stanisław i Beata
23.03.2024 sobota Turek Jerzy i Krystyna c. Beata i Justyna
25.03.2024 poniedziałek Górka Piotr i Barbara c. Aleksandra s. Mateusz
26.03.2024 wtorek Świerczyna Hubert i Jadwiga
27.03.2024 środa Reclik Agnieszka
02.04.2024 wtorek Szymura Arkadiusz i Patrycja c. Maja oraz Szymura Lucyna
03.04.2024 środa Zielonka Szczepan s. Dariusz
04.04.2024 czwartek Świerczyna Paweł i Aneta s. Kamil i Dawid
05.04.2024 piątek Pieniążek Andrzej i Ewa
06.04.2024 sobota Pieniążek Serafin c. Beata
08.04.2024 poniedziałek Buczek Wojciech i Małgorzata c. Aleksandra
09.04.2024 wtorek Pasoń Bronisława s. Piotr
10.04.2024 środa Kruczek Gertruda
11.04.2024 czwartek Rother Paweł i Anna s. Jakub i Przemysław
12.04.2024 piątek Białous Zbigniew i Halina
13.04.2024 sobota Troszka Maciej i Ewa c. Maja i Zuzanna s. Leon oraz Troszka Joanna
15.04.2024 poniedziałek Paszenda Ryszard i Celina s. Jacek
16.04.2024 wtorek Brocik Sławomir i Ewa c. Emilia i Janina s. Jacek
17.04.2024 środa Tokarski Józef i Zofia s. Marian
18.04.2024 czwartek Putko Tomasz i Barbara s. Karol c. Kinga oraz Górecka Małgorzata
19.04.2024 piątek Zawisza Leszek i Anna c. Natalia oraz Jantas Teresa
20.04.2024 sobota Rojczyk Janusz i Iwona s. Przemysław i c. Julia
22.04.2024 poniedziałek Olejnik Jarosław i Jędrych Ewa c. Nastazja s. Aleksander
23.04.2024 wtorek Kaczmarek Zofia s. Marian i Bogdan
24.04.2024 środa Pawlak Ryszard i Aniela
25.04.2024 czwartek Sitek Paweł i Anita s. Szymon, Oliwier i Xawier oraz Teresa Sitek
26.04.2024 piątek Skorupa Adrian i Małgorzata c. Judyta, Małgorzata, Antonina i Agata
27.04.2024 sobota Baron Marek i Weronika
18.03.2024 poniedziałek Smołka Jolanta oraz Beata Popielec
19.03.2024 wtorek Gużda Czesław i Bronisława
20.03.2024 środa Konieczny Elżbieta
21.03.2024 czwartek Konopka Marek i Jolanta s. Michał
22.03.2024 piątek Pinior Stanisław i Beata
23.03.2024 sobota Turek Jerzy i Krystyna c. Beata i Justyna
25.03.2024 poniedziałek Górka Piotr i Barbara c. Aleksandra s. Mateusz
26.03.2024 wtorek Świerczyna Hubert i Jadwiga
27.03.2024 środa Reclik Agnieszka
02.04.2024 wtorek Szymura Arkadiusz i Patrycja c. Maja oraz Szymura Lucyna
03.04.2024 środa Zielonka Szczepan s. Dariusz
04.04.2024 czwartek Świerczyna Paweł i Aneta s. Kamil i Dawid
05.04.2024 piątek Pieniążek Andrzej i Ewa
06.04.2024 sobota Pieniążek Serafin c. Beata
08.04.2024 poniedziałek Buczek Wojciech i Małgorzata c. Aleksandra
09.04.2024 wtorek Pasoń Bronisława s. Piotr
10.04.2024 środa Kruczek Gertruda
11.04.2024 czwartek Rother Paweł i Anna s. Jakub i Przemysław
12.04.2024 piątek Białous Zbigniew i Halina
13.04.2024 sobota Troszka Maciej i Ewa c. Maja i Zuzanna s. Leon oraz Troszka Joanna
15.04.2024 poniedziałek Paszenda Ryszard i Celina s. Jacek
16.04.2024 wtorek Brocik Sławomir i Ewa c. Emilia i Janina s. Jacek
17.04.2024 środa Tokarski Józef i Zofia s. Marian
18.04.2024 czwartek Putko Tomasz i Barbara s. Karol c. Kinga oraz Górecka Małgorzata
19.04.2024 piątek Zawisza Leszek i Anna c. Natalia oraz Jantas Teresa
20.04.2024 sobota Rojczyk Janusz i Iwona s. Przemysław i c. Julia
22.04.2024 poniedziałek Olejnik Jarosław i Jędrych Ewa c. Nastazja s. Aleksander
23.04.2024 wtorek Kaczmarek Zofia s. Marian i Bogdan
24.04.2024 środa Pawlak Ryszard i Aniela
25.04.2024 czwartek Sitek Paweł i Anita s. Szymon, Oliwier i Xawier oraz Teresa Sitek
26.04.2024 piątek Skorupa Adrian i Małgorzata c. Judyta, Małgorzata, Antonina i Agata
27.04.2024 sobota Baron Marek i Weronika